Taekwondo Blackbelts

1. GrandMaster Robert Cooley 8th Dan AUS NSW VIC CHAMP, Olympic Selector…

2. Ben Baker  1st Dan NSW Champion, Korea Toured

3. Matthew Delaney 2nd Dan  NSW Champion, Korea Toured

4. Jordan Twist 1st Dan 

5. Andrew Perry 1st Dan 

6. Samantha Gown 1st Dan 

7. Kim Dalton  5th Hons (RIP) 3 x Australian Rep, AUS, NSW, VIC Champion

8. Cassandra Grey 1st Dan NSW AUS Champion

9. Matthew Wilson 3rd Dan Silver Medal Uni Championships, Bach.Comm.Law, Korea Toured

10. Bartholomew Milone 1st Dan 

11. Ryan Eather 1st Dan 

12. Lee Eather 1st Dan 

13. Shaun Thompson 1st Dan 

14. Kevin Finlay 1st Dan 

15. Donna Kosta 2nd Dan Multiple AUS Rep, NSW AUS Champion, International Medallist

      Kylie Jackson 3rd Dan Multiple AUS Rep, NSW AUS Champion, International Medallist

16. Jay Gutierrez 2nd Dan NSW AUS Champion

17. Mitchel Grace 3rd Dan NSW Champion National Medallist, Korea Toured

18. Jonathan Crass 1st Dan 

19. Daniel Gutierrez 1st Dan NSW, AUS Champion

20. Lee Davies 1st Dan  NSW Champion

21. Neil Townsend 1st Dan 

22. Brodie Henry 1st Dan NSW AUS Champion

23. David Henry 2nd Dan

24. Kimberly Williams 1st Dan 

26. Tom ReinHold  1st Dan 

27. David Reed 2nd Dan NSW Champion Engineer

28. Michael Gutierrez 1st Dan NSW Champion

29. Roslyn Montefoire 1st Dan ComputerSc Degree

30. Paul Scriberras 2nd Dan

31. Nicole Scriberras 1st Dan 

32. Paul Rattenbury 1st Dan 

33. Jasmine Salis 1st Dan 

34. Lucas Walsh 1st Dan 

35. Marcus Johnson  1st Dan, Pilot 

36. Jocelyn Ledger 1st Dan 

37. Jennifer Ledger 1st Dan 

38. Rhyan Clapham  1st Dan Bach.Music DJ “Dobby” nickname by Master Rob

39. Jayden Martin  1st Dan 

40. Troy Langandoen 1st Dan NSW & AUS Medallist

41. Sarah Christofides 1st Dan Teacher Bach.PE.Dip.Ed

42. Adam Cutajar 1st Dan 

43. Grant Steele 2nd Dan

44. Kane Brennan 1st Dan 

45. Darrin Brennan 1st Dan 

46. Samantha Shay 1st Dan NSW AUS Champion

47. Kate McAdam  2nd Dan NSW AUS Champion, NZ Silver Medallist

48. Susan Roberts 1st Dan Bach.Vet.Sc RN.

49. Kiara Nolan 2nd Dan

50. Melissa Hampton 2nd Dan Multiple AUS Rep, NSW AUS Champion, Inter’l Medallist

51. Alex Natalenko 2nd Dan AUS Rep, NSW AUS Medallist

52. Warren Shay 1st Dan 

53. Brooke Shay 1st Dan 

54. Jarrod Marshall 3rd Dan NSW AUS Champion, Intern’l Medallist, Undefeated 3 yrs

55. Olivia Clee 1st Dan 

57. James Waples 2nd Dan

59. Aaryn Kornberger 2nd Dan

60. Bryce Hoerning 1st Dan AUS Rep, NSW AUS Medallist, Korea Toured

61. Alex Hoerning 1st Dan AUS Rep, NSW AUS Medallist, Korea Toured

62. Mitchell Mclean 1st Dan 

63. Michael Jones 1st Dan  NSW AUS Medallist,

64. Nicholas Edwards 1st Dan, NSW Medallist

65. Rhys Ayuso 1st Dan 

66. Brooke Hile 1st Dan 

67. Steve Hile  1st Dan 

68. Gavin Harrison 1st Dan

69. Daniel Vukovic 1st Dan Multiple AUS Rep, NSW AUS Champion, Korea Toured

70. Tijana Vukovic 1st Dan Multiple AUS Rep, NSW AUS Champion, Korea Toured

71. Stefan Vukovic 1st Dan Multiple AUS Rep, NSW AUS Champion, Korea Toured

72. Jason Gilmore 2nd Dan

73. Tanya Walters 2nd Dan Multiple AUS Rep, NSW AUS Champion

75. Karl Blatch 3rd Dan

77. Elijah Blatch 2nd Dan, NSW AUS Medallist

78. Kathy Blatch 1st Dan 

79. Carmen Jaeger 1st Dan 

80. Chris Stanton  1st Dan 

81. Chris Watson 1st Dan 

82. Kyle Pieper 1st Dan 

83. Caitlin Staneff 2nd Dan, NSW AUS Champion, defeated #6 ranked in the world.

84. Courtney Staneff 2nd Dan, NSW AUS Champion

85. Tanaya Rauk  2nd Dan

86. Anthony Brumby 1st Dan 

87. Abazar Madj 1st Dan 

88. Terry Rae 1st Dan 

89. Mile Banda 1st Dan AUS Rep, NSW, AUS Champion International Medallist

90. Gavin Ong 1st Dan 

91. Kyle Sala 1st Dan 

92. Hayden Loveday 1st Dan 

93. Emily Childs 1st Dan 

94. Megan Kras  1st Dan 

95. Elicia Tjong 1st Dan AUS Rep, NSW AUS Champion, International Medallist

96. Alexander Schymitzek 4th Dan

97. Robert Spampinato 4th Dan, NSW AUS Champion

98. Paul Foster 2nd Dan 

99. David Mazurowski 2nd Dan

100. Gemma Smyth 1st Dan 

101. Lee Nyugen 2nd Dan NSW Champion

102. Cristina Schymitzek  3rd Poom 

103. Bejamin Schymitzek 1st Poom 

104. Chris Nairn 2nd Dan 

105. Adam Murray 3rd Dan 

106. Rachel Murray 2nd Poom

107.Maddison Steele 2nd Poom 

108. Jack Twist 4th Poom

109. Ben Nolan  1st Dan 

111. Nicole Brown 2nd Dan 

112. Ian Dencker 4th Dan 

113. Cooper Steele 1st Dan 

114. Jaeden Mourmourakis 1st Dan 

115. Jake Cooley 1st Dan

116. Anna Kovacevic 2nd Dan 

117. Kieren Brodnik 1st Poom NSW AUS Medallist

118. April Hawkins 1st Dan NSW AUS Champion

119. Dianne Carn 5th Dan

120. Brade Walder 2nd Dan, NSW AUS Medallist

121. Jak Henderson 4th Poom

122. Ebony Hanns 1st Dan, NSW AUS Medallist

123. Nathan Troiani 1st Poom

124. John Troiani 1st Dan 

125. Murray Twist 1st Poom

126. Joshua Baldwin 1st Poom

127. Joshua Bannister 1st Poom

128. Daniel Ross 4th Dan

129. Louise beckhaus 1st Poom

130. Cameron Paniagua 1st Dan

131. Connor Galevski 1st Poom

132. Campbell Neave 1st Poom

133. David Prodanovic 1st Poom

134. Alexandra Mae Samson 1st Dan AUS Rep, NSW AUS Champion, Intern’l Medallist R.N

135. Sophie Elbourn 1st Poom

136. Max Elbourn 1st poom

137. Zac Elbourn 1st Poom

138. Riley Corby 2nd Poom

139. Brian Nacilla 1st Dan

140. Eben Cox 1st Dan NSW Champion, MMA Champion

142. Nyree Gray 1st Poom 

146. Glenn Corby  2nd Dan

147. Macayla Hilton 1st Dan

149. Dominic Schymitzek 1st Dan

150. Georgia Hilton 1st Dan

151. Zali O’Brien 1st Poom

152. Tyla O’Brien 1st Poom

153. Hayley Meuron 1st Dan

155. Lachlan Meuron 1st Dan

156. Georgia Harrison  1st Poom 

157. Harrison Hooper  1st Poom

158. Ben Rixon 1st Poom

160. Keiren Dark 1st Dan

161. Sophie Dodds Mah 1st Dan

162. Stephen Atkinson 5th Dan 

163. Nathalie Riphaus (Germany) 1st Dan

164. George Fotoudis 3rd Dan 

165. Kieren O’Donnell 1st Dan

166. Jeremy Reid 1st Dan

167. Luke Chamberlain 1st Poom

168. Phil Drain 2nd Dan

169. Luke Spiteri 2nd Dan, Malta

170. Spencer Blunden 3rd Dan

171. Cody Troy 2nd Dan

172. David Rosete 4th Dan

174. Dimitri Fiakos 3rd Poom

175.  Glen Curwen 1st Dan

176. Amenda Dimovksa 1st Dan

177. Mateo Gotiyzolo 3rd Dan

178. Emilio Goytizolo 2nd Dan Kiama High School Captain

179. Jacob Brennan 1st Degree

180. Ryan Brennan 2nd Dan

181. Jack Christy 1st Poom

182. Brenton Magee 1st Dan Police Officer

183. Angus Brennan 1st Poom

184.

185.

186.

187.

189.

190.